Perfect Construction – najlepsze opinie klientów w branży wykańczania wnętrz

perfect construction wspolpraca opinie

Perfect Construction opinie

Znalezienie dobrej firmy, która zajmie się za nas wykończeniem wnętrz, nie jest wcale proste. Owszem, mamy duży wybór, ale to nie pomaga w podjęciu decyzji. Najlepiej w takiej sytuacji wybrać takiego wykonawcę, którego polecają znajomi, czy rodzina, lub taką firmę, która może pochwalić się dobrymi opiniami w internecie.

Firmą taką zdecydowanie jest Perfect Construction z siedzibą w Gdańsku, która w ciągu 2 lat zrealizowała ponad 300 kompletnych inwestycji budowlanych wraz z projektami.

perfect construction realizacja opinie perfect construction opinie projekt perfect construction realizacja opinia

Z jakich usług możemy skorzystać jako ich klienci? Oto lista:

– pomoc w wyborze mieszkania,
– przygotowanie kosztorysu dla banku,
– przygotowanie dokumentacji dla dewelopera,
– pomoc dedykowanego projektanta, pracującego dla nas na wyłączność,
– zakup wszystkich potrzebnych produktów, transport i magazynowanie,
– wykonanie wszystkich prac wykończeniowych,
– nadzór pracy, montaż mebli,
– przygotowanie lokalu do zamieszkania.

opinie perfect construction projekt

Perfect Construction realizacje opinie

Szeroki wachlarz usług i jakoś ich wykonania, to podstawowe kryterium, które przekłada się na pochlebne opinie klientów.

„Jestem singlem narzekającym na wieczny brak czasu. Perfect Construction to idealne rozwiązanie w moim przypadku: profesjonalnie , szybko, bezproblemowo i w wysokim standardzie wykończyli mi mieszkanie pod klucz. Polecam wszystkim, którzy chcą spełnić marzenia o swoim “gniazdku” i nie napracować się przy tym”.
Zbyszek

„PC to najlepsze rozwiązanie na wykończenie mieszkania, szczególnie polecam singlom i osobom, które dużo pracują i narzekają na brak czasu. Duże podziękowania za wykończenie mieszkania dla Teamu Pana Zbyszka oraz dla Pani Kasi za współpracę w trakcie całej realizacji, jak i też po”.
Agnieszka K.

„Zgodnie z ofertą – kompleksowa usługa wykończeń mieszkań ‚pod klucz’. Projekt, terminowość, wykonanie i dobór materiałów wykończeniowych bez zarzutu. W moim przypadku sprawa była o tyle złożona, że wykańczane mieszkanie znajduje się w Gdyni, ja zaś przebywam w zupełnie innej części kraju. Deweloper, którego nazwy tylko z grzeczności nie wymienię, miał braki w jakości wykonania oraz spore opóźnienia w przekazaniu mieszkań. Kiedy chcieli ‚wcisnąć’ protokół zdawczo-odbiorczy, Pani Kasia z Perfect Construction nie wyraziła zgody i przygotowała całą listę fuszerek do poprawki, oczywiście na koszt dewelopera. W temacie opóźnień niemal co dzień ‚nachodziła’ dewelopera domagając się odpowiedzi, kiedy w końcu mieszkania zostaną przekazane, aż przestali odbierać telefony i na jej widok uciekali w popłochu 🙂 Wiem że bez jej interwencji nie zobaczyłbym swojego mieszkania pewnie do dzisiaj, zatem serdeczne podziękowania za obsługę swoich Klientów pani Kasiu”.
Krzysztof

„Polecam korzystanie z profesjonalnej firmy.
Różnorodna oferta. Obsługa profesjonalna. Fajnie, że doradzają i podpowiadają w rozwiązaniach. Mają doświadczenie. Jakość nie budzi zastrzeżeń. Czas realizacji zgodnie z zawartą umową. Pełen profesjonalizm a przy tym przystępne ceny. Pozdrawiam!”.
Łukasz

perfect construction opinie gdynia

Bardzo ciekawym i wygodnym rozwiązaniem jakie proponuje PC są pakiety, które klient może wybrać dostosowując je do swoich potrzeb oraz zasobności portfela.

Do wyboru jest 6 pakietów:
Standard (590 zł za m2 brutto),
Premium (690 zł za m2 brutto),
Premium Plus (790 zł za m2 brutto),
Gold (990 zł za m2 brutto),
Gold Plus (1090 zł za m2 brutto),
Individual (cena ustalana na podstawie budżetu klienta).

Perfect Construction oferta

perfect construction opinie realizacje

Oferta firmy jest bardzo jasno i dokładnie przedstawiona, tak, żebyśmy od razu wiedzieli na co możemy liczyć i ile pieniędzy powinniśmy na ten cel przeznaczyć. Oprócz wyżej wymienionych pakietów, zdecydować się można również na usługi i produkty dodatkowe, takie jak: drzwi drewniane, zabudowy, kuchnie, AGD, RTV, rolety i aranżacje okien, tapety, panele szklane, fototapety, kamień ścienny, oświetlenie oraz dodatki aranżacyjne.

Ponadto PC oferuje tzw. usługi home staging i te dotyczące lokali na rynku wtórnym, czyli: całkowity remont mieszkań wraz z usługą przeprowadzki i wynajmu mieszkania zastępczego na ten czas, „refresh” mieszkania, przygotowanie lokalu do najmu z kompleksową usługą wynajmu, projekt mieszkania z wizualizacjami i listą zakupową.
Szczegółowo przygotowana oferta, to element na który najbardziej zwracają uwagę klienci, dlatego ich opinie o firmie są tak dobre.

weekeperfect construction gdynia opiniePerfect Construction oferta opinie

„Chciałem podzielić się opinią o firmie. Polecam wszystkim. Oferty są bardzo elastyczne, w zależności od grubości portfela ( dla każdego). Obsługa bardzo profesjonalna. Pełen profesjonalizm, wyrozumiałość i rozumienie potrzeb klienta. Ogromna pomoc w urządzaniu wymarzonego mieszkania. Praktyczność. Wysoka jakość usług. Czas realizacji usługi zgodnie z umową. Serdecznie pozdrawiam i polecam wszystkim”.

Tadeusz

„Ogromny plus za elastyczna ofertę i możliwość wyboru pakietu. Od razu wiadomo na co się decydujemy i ile kasy możemy na ten cel przeznaczyć”
Mirek
„Świetni fachowcy, przyjazna atmosfera. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie – od projektu po wykonanie… Nie tylko potrafią się dostosować do wieku i potrzeb klienta, ale także świetnie doradzić i przekonać do innowacyjnych rozwiązań, które jednocześnie uwzględniają gusty i dotychczasowe przyzwyczajenia. Dzięki nim można oszczędzić dużo czasu i rozczarowań…”.
Barbara

„Miałem przyjemność zlecić wykończenie mieszkania w tej firmie , otóż atmosfera i obsługa firmy na b.przyjemnym poziomie tzn. ekipa bardzo elastyczna i naprawdę można się w każdej kwestii dogadać . W ofercie mnogość rozwiązań i możliwości , tyle jeśli chodzi o obsługę firmy bezpośrednio bo akurat w moim przypadku co nie jest regułą były lekkie perturbacje z podwykonawcami co wpłynęło na termin realizacji . Aczkolwiek nie miało to wpływu na jakość wykończenia oraz wszelkie niedogodności zostały mi zrekompensowane . Reasumując Pani szefowa stara się pozytywnie w każdej sytuacji załatwić sprawę i naprawdę można się z nią dogadać , no i oczywiście polecam :)”.
Arek

perfect construction opinie

Współpraca z PC jest bardzo prosta – wystarczy wybrać usługę i wynegocjować cenę, a resztą zajmują się pracownicy. Realizacja usług trwa od 30 do 45 dni roboczych. Dzięki tak dokładnie określonym ramom czasowym, można przygotować się do remontu bez stresu, za to z pewnością, że wszystko będzie wykonane rzetelnie i terminowo.

Pracę Perfect Constriction, można podsumować bardzo krótko, opinią jednego z klientów:
„Super firma!”.

Nowy produkt w ofercie Perfect Construction

PERFECT HOME by Perfect Construction (19) PERFECT HOME by Perfect Construction (19) PERFECT HOME by Perfect Construction (19) PERFECT HOME by Perfect Construction (19) PERFECT HOME by Perfect Construction (19) PERFECT HOME by Perfect Construction (19) PERFECT HOME by Perfect Construction (19) PERFECT HOME by Perfect Construction (19) PERFECT HOME by Perfect Construction (19)

Showroom Perfect Construction W C.H Kartuska!

perfect construction showroom gdansk kartuska perfect construction showroom gdansk kartuska perfect construction showroom gdansk kartuska perfect construction showroom gdansk kartuska perfect construction showroom gdansk kartuska perfect construction showroom gdansk kartuska perfect construction showroom gdansk kartuska perfect construction showroom gdansk kartuska

Zapraszamy do kontaktu:

Perfect Construction

 

SHOWROOM

CH Kartuska

ul. Kartuska 214

80-122 Gdańsk

tel.: 530 50 50 20

Godziny otwarcia

Pon-Pt  10.00 – 18.00

Sob  10.00 – 17.00

Spotkania poza godzinami otwarcia możliwe po uprzednim umówieniu

 

BIURO ZARZĄDU

Arkońska Business Park

ul. Arkońska 6 / A2  Ip.

80-387 Gdańsk

tel.: 58 739 63 03

info@perfectconstruction.pl

Pon-Pt 08.00-17.00

 

Zobacz jak pracujemy Perfect Construction opinie.

perfect construction opinie,construction perfect opinie, opinie perfect construction, perfect opinie construction, opinie construction perfect, construction opinie perfect
 

Odbiór mieszkania Perfect Construction opinie, jak pracujemy.

perfect construction opinie,construction perfect opinie, opinie perfect construction, perfect opinie construction, opinie construction perfect, construction opinie perfect
 

Kompleksowe wykończenia wnętrz aranżacja Perfect Construction.

perfect construction opinie,construction perfect opinie, opinie perfect construction, perfect opinie construction, opinie construction perfect, construction opinie perfect
 

Zobacz więcej filmów:

Perfect Construction na YouTube.

Perfect Construction partnerem Fundacji Piękne Anioły.

 i

Polecamy:

Materiały budowlane Gdańsk

 

Zobacz również:

Perfect Construction opinie | Referencje od klientów

Perfect Construction opinie Gdańsk – Trojmiasto.pl

Perfect Construction Katarzyna Kazojć: Opinie o firmie na Opineo.pl

Katarzyna Kazojć, Manager Projektu, Perfect Construction opinie Gdańsk

Perfect Construction opinie dobry remont

Perfect Construction opinie – GDAŃSK GDYNIA SOPOT TRÓJMIASTO

Opinie perfect construction realizacje fora opinia

Perfect Construction opinie

Zobacz jak pracujemy Perfect Construction opinie

Perfect construction opinie realizacje forum

Perfect construction realizacje opinie forum

Perfect Construction | Wasze opinie

Perfect Construction opinie | LinkedIn

Perfect Construction opinie oferta Trójmiasto

 

Zobacz również:

Perfect Construction na Facebooku

You May Also Like