Czekolada Klub Sopot

KLUB CZEKOLADA SOPOTKlub Czekolada Sopot

Adres: ul. Bohaterów Monte Cassino 63/6
81-767 Sopot
tel: 58 341 20 54
rezerwacje Sopot: 505 585 360
e-mail: sopot@klubczekolada.pl


Wyświetl większą mapę

Klub Czekolada należy do ogólnopolskiej sieci. Każda Czekolada jest inna tak więc Klub Czekolada Sopot raczy nas różnorodnością smaków i stylów muzycznych. Można usłyszeć artystów polskich, ale również muzykę klubową z całego świata. Dwa piętra – jedno z ‘czarną’ muzyką (R’n’B, hip hop, hip pop, soul, funky) i drugie z muzyką house, elektro. Dwa bary, Vip-room na 30 osób Czekolada proponuje od środy do soboty.
Lokal przeznaczony dla osób pełnoletnich, w piątki i soboty wstęp od 21 lat. W klubie przeprowadzana jest selekcja, istnieje możliwość rezerwacji stolików.

W Klubie Czekolada odbywają się imprezy cykliczne

w każdą środę LADIES NIGHT
w czwartki STUDENCKA CZEKOLADA
W weekendy OUT OF TUNE, HOUSE YOU!, oraz INTERCITY

Środa i LADIES NIGHT to propozycja na relaks dla Pań. Impreza zaczyna się o 21, kobieta mają wstęp darmowy. Od 21:00 – 23:00 bar dla Pań jest otwarty.

STUDENCKA CZEKOLADA to doskonała nazwa odzwierciedlająca klimat tego wieczoru. R’n’B, Soul, Funk, MushedUp Disco popłynie z głośników, by Czekolada stała się naprawdę gorąca. Imprezy uświetniają takie nazwiska, jak DJ 600V, DJ Macu, DJ Kostek, DJ Wu, DJ Boogie i wielu innych.

Weekend w Czekoladzie to propozycja dla zwolenników klubowych brzmień. Nie zabraknie tu rytmów Soulful, Disco House, Eklektyczny Deep czy Electro House.

czekolada sopot kontaktczekolada sopot klub opinie

You May Also Like